Soaphoria organický kosmetický olej ostropestřecový 50 ml

Doporučená nabídka Fyto-kosmetika.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 493 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč100 % • 246 recenzíDalší informace

dámské
S vitamíny
Bez sulfátů

• Skvělý na suchou pokožku
  • , zakoupeno v BIOneeds s. r. o.

Hledala jsem kvalitní a čistý olej pro svou pleť. Našla jsem tento a rozhodla jsem se jej vyzkoušet. Olej mi přišel ve skle, což mě velmi mile překvapilo. I cena mě velmi mile překvapila, je naprosto příjemná a odpovídá kvalitě oleje. Rozhodně budu používat dál, protože tento olej je na pleti příjemný, rychle se vsakuje a neucpává póry. Navíc i docela hezky voní, není to nějaký umělý smrad, kterému se vyhýbám. Zatím je to ten nejlepší olej, který jsem zkoušela.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• S kvalitou kosmetiky Soaphoria jsem obecně velmi spokojená. Ostropestřecový olej používám denně na obličej k ošetření akné.

Objem
50 ml
Typ pokožky
pro suchou pokožku
Určení
dámské
S vitamíny
Bez sulfátů

Organický kosmetický olej Ostropestřecový je za studena lisovaný olej z ostropestřce mariánského, zvaného lidově "Kristova koruna" nebo také „Mariánský bodlák". Díky vysokému obsahu flavonolignanů v prvotní nekrystalické formě, dokáže velmi efektivně působit na urychlení regenerace buněk a chránit je před poškozením toxickými látkami z okolního prostředí. Je vhodný k ošetření pokožky trpící různými dermálními problémy, akné a ekzémem. Výborný i při péči o vlasy, hlavně při eliminaci vypadávání vlasů. Při dlouhodobém aplikování aktivní složky pronikají hluboko do struktury vlasů, díky čemuž působí velmi efektivně. Zpevňují kořínky vlasů, odstraňují suchost a zmírňují napětí a svědění pokožky hlavy. Navrací vlasům životní sílu, krásu a zdravý vzhled. Rostlinné oleje izolované z jader, semen a plodů vybraných rostlin a olejnin produkovaných ekologickým hospodářstvím bez GMO, bez použití chemických hnojiv a postřiků, jsou vyráběny lisováním za studena, tj. při tepelném zpracování teplota nepřesáhne 45°C, čímž se zajistí zachování jejich nejvyšší kvalita a jedinečné blahodárné účinky. Biologicky nejbohatší jsou oleje získané jednorázovým lisováním. Tyto oleje nazýváme panenskými. Podle druhu, oleje obsahují cca 98-95% triglyceridů (TAG) a 2-5% doprovodných látek jako jsou vosky, uhlovodíky (zejména skvalen), fytosteroly, fosfolipidy, beta-karoten, vitamin E, minerální látky, chlorofyl a jiné. Certifikované, za studena lisované, nerafinované rostlinné oleje pečují o pokožku a dodávají jí potřebnou výživu, posilují a podporují její přirozenou ochranu. Zvlhčují ji a zanechávají ji hedvábně jemnou, pružnou a vláčnou. Produkt se výborně kombinuje s rozmarýnovým a levandulovým hydrolátem.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant69 Kč91 % • 918 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč96 % • 382 recenzíDalší informace

• Skvělý na suchou pokožku
  • , zakoupeno v BIOneeds s. r. o.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant69 Kč91 % • 918 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta75 Kč96 % • 382 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Notino

Olej používám už delší dobu, protože mám suchou pokožku hlavy. Je výborným pomocníkem pro ty, kdo mají velmi citlivou pokožku, zklidňuje ji a hydratuje.

• , zakoupeno v Notino

dobrý

• , zakoupeno v Krásná Každý Den

Zatím spokojenost, používám na suchou a problematickou pokožku.

• , zakoupeno v Folly

• balení je hezké, ale nepraktické
  • , zakoupeno v Folly

Produkt zakoupen pro dcerku, které padají vlasy, nepůsobí zdravě, zatím bez dlouhodobých zkušeností, ale vlasy po užití oleje a následném umytí zářily...

• léčivé účinky