Saloos těhotenský pěstící olej 250 ml

Těhotenský pěsticí olej Strie (pajizévky) vznikají na kůži, jestliže je napjatá nad mez normální pružnosti. Nejčastější příčinou bývá rychlý růst nebo přibývání na váze. V...
Doporučená nabídka www.4bio.cz

Relaxační
Uvolňující
Bez alkoholu

Těhotenský pěsticí olej

Strie (pajizévky) vznikají na kůži, jestliže je napjatá nad mez normální pružnosti. Nejčastější příčinou bývá rychlý růst nebo přibývání na váze. V těhotenství se tyto pruhovité trhlinky objevují především na bříšku, prsech a stehnech. Málokdy zmizí úplně a proto je vhodné pravidelně používat těhotenský pěsticí olej. Denně (i několikrát) jej vtírejte do pokožky. Olej vyživuje kůži do hloubky, čímž pomáhá zamezit vysoušení a následnému popraskání, pokožka zůstává pružná a vláčná. Jemná vůně a účinky pečlivě zvolených esenciálních olejů přispívají k celkové harmonizaci v tomto krásném a v životě ženy tolik důležitém období. Pro následnou podporu přirozené regenerace pokožky doporučujeme olej používat i po dobu dalších 6 až 12 měsíců po porodu.

Jak správně používat

• Denně nanášejte na navlhčenou pokožku bříška, stehen i zadečku a jemně masírujte.
  • Doporučujeme provádět po celou dobu těhotenství i 6 -12 měsíců po porodu.

Složení:

• Bio Sesamum Indicum Seed Oil (Bio sezamový olej)
  • Bio Helianthus Annuus Seed Oil (Bio slunečnicový olej)
  • Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Mandlový olej)
  • Bio Oenothera Biennis Oil (Bio Pupalkový olej)
  • Triticum Vulgare Germ Oil (Olej z pšeničných klíčků)
  • Parfum* (Vůně 100% přírodních esenciálních olejů)
  • Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (Extrakt z rozmarýnu lékařského)
  • Tocopherol (Vitamin E)
  • Linalool**
  • Limonene**
  • Geraniol**
  • Citronellol**
  • Coumarin** (Kumarin)
  • směs esenciálních olejů
  • *přirozená součást esenciálních olejů

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MALL.CZ

• kvalita a dobrá cena
  • , zakoupeno v Folly

koupila jsem na doporučení a jsem naprosto spokojená

• , zakoupeno v Garmonie

Krasne voni

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v drogeriehaus.cz

Tento prodekt jsem zvolila kvuli vybornym vysledkum pri pouzivani v prvnim tehotenstvi.

• - krasne voni
    • - dobre se roztira
    • - pomerne rychle se vstrebava
    • - pokozka je pak pruzna

Gel (elasti-q) se vstreba jeste rychleji, kdyz hodne pospicham, pouzivam radeji ten.

• , zakoupeno v Naturelka.cz

• příjemná vůně
    • balení dlouho vydrží
    • když se večer namažu, ještě ráno je to znát
    • používala jsem i při prvním těhotenství a ačkoli jsem měla bříško opravdu ohromné, strie se mi neudělaly. Nyní při druhém těhotenství je pokožka zatím také bez strií a to už jsem za polovinou...
    • vhodné i pro péči po porodu
    • nic mě nenapadá, snad jen že by klidně mohli vyrábět ještě vetší balení :-)

Určitě doporučuji.
    Při prvním těhotenství jsem mazala pouze bříško a to skutečně zůstalo zcela bez strií, ačkoli se zvětšilo enormním způsobem. Stehna jsem nemazala, přišlo mi, že ta zdaleka tolik nerostou, ale tam se mi strie udělaly... Takže se zdá, že skutečně funguje :-)

• , zakoupeno v Čistá krása

• příjemně voní
    • dobře se roztírá
    • lepší než tělové mléka, olej je olej
    • hydratuje kůži

Používám ho od začátku těhotenství a jsem spokojena, kůže je stále pružná, není vysušená a věřím, že ani nepopraská a vyhnu se povislému bříšku po porodu.