Saloos ricinový olej lisovaný za studena 500 ml

TOP 44 v kategorii Tělové oleje

Saloos ricinový olej lisovaný za studena 500 ml

Olej není rafinovaný , získává se výhradně lisováním za studena . Ricinový olej na vlasy Aplikace ricinového oleje na vlasy působí na zachycování vlhkosti ve vlasech a...
Garantovaný nákup z Medhelp-shop.cz

Bez alkoholu
Relaxační
Uvolňující

• , zakoupeno v Fabulo.cz

• přidáním k základnímu masážnímu oleji mám pocit, že šetří množství použitého oleje při masáži
    • kůže je po masáži heboučká
    • pro samostatné použití je velmi "hustý"
  • , zakoupeno v Zdravá prodejna

• Účinky

• po aplikaci jsou vlasy nádherně hebké a září
    • podporuje růst vlasů
    • žádnou jsem nenašla

Ricinový olej jsem začala používat po dlouhém období stresu, díky kterému mi začaly hodně padat vlasy. Nechávám jej působit cca 2 hodiny zhruba 2x týdně a výsledky jsou viditelné po asi 3 týdnech...objevilo se mnoho malých rostoucích vlasů. Vlasy jsou navíc po použití oleje hebké, krásné na omak ale neztrácejí objem a míň se mastí.

Objem
S retinolem
Bez alkoholu
Relaxační
Uvolňující

Olej není rafinovaný , získává se výhradně lisováním za studena .

Ricinový olej na vlasy

Aplikace ricinového oleje na vlasy působí na zachycování vlhkosti ve vlasech a zabezpečuje výživu pokožky. Tyto hydratační vlastnosti výrazně pomáhají vlasům, aby byly lesklé a zdravě vypadající.

Ricinový olej má také antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti, takže je to dobrý pro udržení zdraví a rovnováhy pokožky hlavy. Kromě toho může hrát roli při zlepšování průtoku krve a krevního oběhu v pokožce hlavy. Zde platí, že zdravá pokožka hlavy = zdravé vlasy.

Přečtení si na našem blogu kompletní 15 bodový návod na ošetření vlasů ricinovým olejem .

Ricinový olej na řasy

Před prvním použitím oleje na řasy si malé množství oleje naneste na vnitřní stranu zápěstí. Pokud nedojde k podráždění pokožky, můžete olej použít na řasy.

Nejlepší čas na nanesení ricinového oleje na řasy je předtím, než jdete spát. Můžeme vám doporučit postup, který máme ověřený:

• ujistěte se, že vaše řasy jsou čisté a zcela bez make-upu
  • na jemný bavlněný tampon si vemte malé množství ricinového oleje
  • opatrně přejděte tamponem podél vrchní části linie řas, přičemž dbejte na to, abyste si olej zanesení do oka (olej, který se dostane do očí, může být dráždivý a musí se okamžitě vymýt vodou)
  • omyjte ricinový olej ráno vodou nebo odstraňovačem make-upu
  • další možností aplikace ricinového oleje na řasy je použití staré umyté spirály, do které si můžete ricinový olej přelít a nanášet na řasy přímo kartáčkem od řasenky

Použití ricinového oleje na jizvy

Ricinový olej doporučujeme i na vyblednutí skvrn a jizev. Třeba ale počítat s tím, že výsledky nebudou viditelné přes noc. Olej pracuje pomalu a je třeba jej pravidelně natírat na postižené místo a výsledky se dostaví. Svou roli při tom hrají mastné kyseliny obsažené v ricinovém oleji. Pronikají hluboko do tkáně jizvy, regenerují pokožku jizvy a podporují růst zdravých tkání kolem ní. To pomáhá vyblednutí jizvy.

Další účinky ricinového oleje Saloos:

• vhodný na suchou pokožku,
  • působí hojivě na pooperační jizvy,
  • pomáhá odstranit některé druhy bradavic,
  • podporuje regeneraci pokožky,
  • účinné jsou také obklady z teplého ricinového oleje přiloženého na ztuhlé svaly a klouby
  • ochrana proti sluníčku SPF 6

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Fabulo.cz

• kůže je po masáži heboučká
    • pro samostatné použití je velmi "hustý"
  • , zakoupeno v Zdravá prodejna

• Účinky

• po aplikaci jsou vlasy nádherně hebké a září
    • podporuje růst vlasů
    • žádnou jsem nenašla

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• dobrá cena
    • hezké balení

používám krátce, přesto jsou dobré výsledky od druhého dne

• , zakoupeno v Medhelp-shop.cz

• Funguje na růst řas a obočí
    • Je poměrně dost hutný a třeba do vlasů se poměrně špatně vtírá

Koupila jsem si ricinový olej, protože mě zaujalo, že po něm dobře rostou řady, obočí a vlasy. Řekla jsem si, že to vyzkouším a po týdnu používání už rozhodně byly vidět výsledky. Řasy byly delší a hustější, obočí dorůstá i tam, kde už mi žádné nerostlo. Trochu hůř se s ním pracuje co se vlasů týče: olej je poměrně dost hutný a špatně se dostává k pokožce vlasů - tím spíš, když je máte dlouhé. Může se ovšem namíchat s jiným olejem (chci to zkusit s kokosovým), aby byl trochu tekutější, ale to jsem zatím nezkoušela. Na vlasech samozřejmě není výsledek tak rychlý, jako na řasách a obočí a masku na vlasy jsem si z ricinového oleje zatím dělala pouze dvakrát, takže ještě nemůžu soudit.

• , zakoupeno v Cesta přírody

• je velmi dobré pro vlasy, řasy, obočí
    • jeden z nejlepších produktů

• , zakoupeno v Naturelka.cz

• Rychlý růst vlasů a řas !
    • Těžká a hutná konzistence

Velmi doporučuji těm, kteří chtějí aby jim vlasy rostly rychleji a aby byly zdravější. Na řasách vidím 100% růst a jsou mnohem pevnější a hustší než bývaly.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Výborné spolu s oliv. olejem na mazaní velmi suché kůže. Také zesílení řas a obočí.