Saloos Bio kokosová péče Tropic 100 ml

unisex

• , zakoupeno v Notino

Super

• , zakoupeno v Zdravá prodejna

• se značkou Ryor jsem velicé spokojená, poživám je už leta.Kokosový olej vyborný na suchou plet ,rty a ruce

jsem velice spokojená.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Zvlacnuje pleť po cely den i v mrazech. Neucpava. Krásná vůně.
    • Bohuzel nemame takove teplo, aby byl obsah měkčí, tak musim skrabat. :-D Ale po zahřátí v ruce se roztira velice dobre.

Spokojenost.

Druh oleje
kokosové
Určení
unisex

Saloos Bio Kokosová péče Tropic 100 ml. Svěží koktejl bio kokosového oleje a přírodních ovocných esencí revitalizuje a rozjasňuje pleť. Intenzivně vyživuje, regeneruje a zvláčňuje všechny typy pleti včetně senzitivní, chrání ji před dehydratací a zpomaluje její stárnutí. Osvěžující ovocné aroma povzbuzuje mysl a dodává energii po celý den.

• , zakoupeno v Notino

Super

• , zakoupeno v Zdravá prodejna

jsem velice spokojená.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Zvlacnuje pleť po cely den i v mrazech. Neucpava. Krásná vůně.

Spokojenost.

• , zakoupeno v Čistá krása

Rychle se vstřebává, vůni jsem čekala ovocnější, ale jsem spokojená.

• , zakoupeno v Krasa.cz

Kokosový olej jsem zakoupila na suché vlasy, má spousty využití, ale nesmí se to přehánět :).

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Bio kvalita,
    • výborné suroviny,
    • mohu použít na mazání pro děti,
    • krásná vůně

výborný produkt

• , zakoupeno v Býtfit.cz

ještě jsem nevyzkoušela ale se značkou mám dobré zkušenosti

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• příjemně voní
    • dobře se roztírá

jsem s ním spokojena a určitě bych ho doporučila všem

• krásně voní

dobře se roztírá