Renovality CelluO olej 100 ml

Original Series CelluO Oil - Regenerační olej na tělo - tělový olej, složený ze směsi hroznového, citronového, fenyklového, mandlového, jojobového a mrkvového olej, viditelně...
Garantovaný nákup z Vitagen.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 4 766 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč65 % • 732 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 452 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 1 989 recenzíDalší informace

Uvolňující
Relaxační

Skvelý olej

• , zakoupeno v Renovality

Zatìm žádný výrobek mám poprvé.

• Rychle se zahřeje
    • Dobře se s ní masíruje
    • Agresivní vůně

Začala jsem Celluo olej používat před týdnem, a i když mi zprvu vadila ta agresivní dlouho trvající vůně, tak jsem si ní už zvykla. Dobře se s tím masíruje. Olejiček se okamžitě ohřeje. Pokožka mi už přijde pevnější, avšak s celulitidou zatím nic (ani jsem to nečekala, byl by to zázrak). Dám vědět za měsíc.

Značka
Bez alkoholu
Uvolňující
Relaxační

Original Series CelluO Oil - Regenerační olej na tělo

• tělový olej, složený ze směsi hroznového, citronového, fenyklového, mandlového, jojobového a mrkvového olej, viditelně zlepšuje stav pokožky
  • antioxidační vlastnosti pomáhají zvlhčovat a hydratovat pokožku
  • díky antiseptickým a antimikrobiálním účinkům urychluje drobné poranění pokožky
  • při masáži zlepšuje cirkulaci krve a stimuluje tok lymfy
  • uvolňuje a regeneruje celý organismus
  • vonná složka obsažená v citronovém oleji navozuje duševní pohodu a klid
  • vhodný pro všechny typy pokožky
  • výrobek je zabalen do fialového skla, který chrání před negativním působením světla, čímž je chráněn před molekulárním rozpadem přírodních ingrediencí
  • s tělovým olejem CelluO Oil bude Vaše pokožka regenerovaná a hydratovaná

Použití:

Smíchejte přípravek s běžným olejem (slunečnicový, olivový) v poměru 1:10. Rozehřejte v dlani. Jemnou masáží aplikujte do pokožky. Nechte působit 15 minut. Poté směs důkladně odstraňte pomocí hadříku namočeného do teplé vody. Po aplikaci nevystavujte pokožku slunečnímu záření. Pro velmi citlivou pokožku použijte přípravek vždy na ředěný, jinak může dojít ke zhoršení stavu dermatitidy, psoriázy a dalších kožních problémů.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta69 Kč99 % • 5 726 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 9 980 recenzíDalší informace

Skvelý olej

• , zakoupeno v Renovality

Zatìm žádný výrobek mám poprvé.

• Rychle se zahřeje
    • Dobře se s ní masíruje
    • Agresivní vůně

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta69 Kč99 % • 5 726 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 9 980 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Renovality

Vadí mi u všech olejů pipetka,dávkovač by byl lepší.
    Celluo olej mě trochu zklamal, dala jsem na recenze a žádné nadšení se nekonalo- pro mě jen hezky promazaná pokožka

• , zakoupeno v Renovality

Výborné ale používám zásadně s baňkou, ideální na masáž, nádherně voní a opravdu funguje. Doporučuji všem kdo se pravidelně chtějí starat o tělo

• , zakoupeno v Renovality

• Používám každý den jako prostředek proti celulitidě. Příjemná vůně a super účinek.
  • , zakoupeno v Renovality

• Lehce roztiatelný, dopouručuji také masážní baňky
    • Vůně, ale po chvíli odezní
  • , zakoupeno v Renovality

Příjemný voňavý olej, pomáhá odstranit celulitidu, jsem s ním velmi spokojena

• , zakoupeno v Renovality

• příjemná vůně, na hodnocení efektu je brzy

• Zatím zkouším