Payot celotělový olej Elixir 100 ml

Péče o vaši krásu zrozená z legendy. Olej Elixir je určen pro tělo, obličej i vlasy. Jedná se o jemný, dobře vstřebatelný a nemastný suchý olej...
1 191 Kč
Doporučená nabídka Notino

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 359 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Objem
100 ml
Typ pokožky
pro suchou pokožku
Určení
dámské
Vyživující

• , zakoupeno v Notino

Velmi doporučuji, krásná vůně, není mastný, lehce se vsakuje do pokožky........hned jsem se do něj zamilovala a již jiný nechci......

• , zakoupeno v Notino

• Používám ho již léta a vždy ihned kupuji další.Ta vůně mně ještě neomrzela.

Nedá se sehnat 200ml balení.

• , zakoupeno v Parfum.cz

Příjemná vůně, dobře se roztírá a vstřebává. Aplikace pomocí rozprašovače je velmi praktická. Pokožka ošetřená tímto olejem vydrží vláčná i přes umývání po několik dnů. Vřele doporučuji!!

Objem
dámské
Vyživující

2zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v Notino

• Používám ho již léta a vždy ihned kupuji další.Ta vůně mně ještě neomrzela.

Nedá se sehnat 200ml balení.

• silná vůně
    • vysoká cena
    • platíte jen za značku
    • žádný extra výrobek kvalitou

Nechala jsem se nalákat. Prodejkyně tvrdila, že sama školitelka jej používá i na vlasy a jak je výborný. Výsledek? Na vlasy nepoužitelný.
    Realita? Obyčejný převoněný olej v lepším balení. Přijde mi, že je to jen o značce. Jiné oleje např z parfumerií a drogerií jej hravě předčí. Bohužel již asi čtvrtý a snad už poslední produkt od Payotu, který nalákal a spíše zklamal. Nic extra. Asi ať si každý odzkouší sám, ale za mě prostě celkově tento výrobce ne. Za moc peněz málo muziky, jen pěkné obaly a hezká vůně, ale výsledky průměrné, nebo žádné.

• , zakoupeno v Parfum.cz

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• velice příjemný, krásná vůně, jsem maximálně spokojena.
  • , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Olej luxusně voní!

• , zakoupeno v Krasa.cz

• příjemně voní
    • není moc mastný
    • dobře se vtírá do vlasů
  • , zakoupeno v Krasa.cz

• pro mne nepoužitelný - vůně je na mne velmi silná, požádála jsem o výměnu za obdobní produkt stejné značky