Nobilis Tilia meruňkový olej ve skle 100 ml

Garantovaný nákup z Česká-biokosmetika.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 115 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta55 Kč100 % • 353 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč100 % • 250 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč90 % • 148 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta59 Kč98 % • 823 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta65 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta49 Kč93 % • 3 477 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Objem
Uvolňující
Relaxační
Bez alkoholu

• , zakoupeno v Prirodnizdravi.cz

super olej na odlíčení, na pěstění pleti, na zhrublou kůži, můj nejoblíbenější olej

• , zakoupeno v Nobilis Tilia

• Krásně zvláční pokožku.
    • Obsahuje vitamíny/minerály

Od Nobilis Tilia mám několik olejíčků a jsem spokojená se všemi.

• veľké balenie, zaujímavá aplikácia pipetou
    • Troška vadí vôňa, ale to sú tie moje očakávania:-)
    • Čakala som, že bude plať viac premastená, hydratovaná, ale asi to bude mojou pleťou, mám ju veľmi suchú.

Vcelku spokojná, aplikujem, si ho len ráno, takže to pleti stačí a nemám ju mastnú, keďže som používala mastejší krém, ktorý mám aj na noc, ale na pleti to bolo vidieť, že s aleskne. Teraz je matnejšia, hoci by som brala lepší pocit hydratovania.

Objem
Uvolňující
Relaxační
Bez alkoholu

MERUŇKOVÝ OLEJ

Využití v péči o pokožku
Olej se lisuje z meruňkových jader a má vysoký obsah nenasycených esenciálních kyselin, zejména olejové a linoleové. Proto velmi dobře proniká pokožkou a dodává jí potřebné výživné látky. Obsahuje rovněž vysoký podíl vitaminu A a vitamin E. Velmi dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Je vhodný k ošetření všech typů pleti, zejména suché, jemné a citlivé. Z toho důvodu je jedním z nejčastěji využívaných olejů pro ošetření jemné pokožky novorozenců a malých dětí. Má přirozené jemné aroma a pro svoji lehkost se využívá pro masáže obličeje v kosmetické praxi. Meruňkový olej přispívá k hydrataci pokožky, zvláčňuje ji a účinně regeneruje.

Použití
Jemnou masáží vtírejte do pokožky místo pleťového mléka nebo krému.

Tip pro zdravou výživu
Informace o vnitřním užívání přírodních rostlinných olejů, které jsou certifikované jako kosmetika, vám na základě striktních legislativních omezení nyní nemůžeme poskytnout. Věříme, že informace, důležité pro vaše zdraví, získáte z jiných zdrojů. Děkujeme vám za pochopení.

Složení
Prunus armeniaca

Způsob získávání / druh oleje
Lisovaný za studena / jednodruhový

Rostlinné oleje se užívají v péči o pokožku a o celkové zdraví již od nepaměti. Existuje jich nespočet druhů v různých kvalitách. Obecně lze říci, že mají na pokožku promašťující, hydratační a vyživující účinky.

Bioaktivní výživné látky a vitaminy, obsažené v olejích lisovaných za studena, mají blahodárný vliv na kvalitu a vzhled pokožky, pronikají do jejích nejhlubších vrstev a jsou ideálními nosiči účinků éterických olejů.

Rostlinné oleje lisované za studena jsou také přirozeným a důležitým doplňkem zdravé výživy. Mnohé totiž obsahují esenciální mastné kyseliny omega-3 a omega-6, které si naše tělo neumí vytvořit a ke svému zdravému fungování je potřebuje získávat potravou. Tyto látky jsou zásadní pro zdraví pokožky a řadu tělesných funkcí.

Minimální trvanlivost rostlinných olejů je dána zákonem. Ovšem při správném skladování a zacházení je možné spotřebu výrazně prodloužit:
- nevystavovat přímému slunci
- uchovávat v temnu
- stálá teplota do 20 stupňů Celsia.

Výborné skladovací podmínky nabízí obaly z fialového skla, které používáme

Na základě Směrnice Evropského parlamentu a Rady č. 1924/2006, která je platná od 14.12.2012, nesmíme u potravin / rostlinných olejů podávat informace, které obsahují lékařskou diagnózu, ani informace o konkrétních účincích na lidský organizmus. Děkujeme vám za pochopení a věříme, že důležité informace pro své zdraví získáte z jiných zdrojů

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Prirodnizdravi.cz

• , zakoupeno v Nobilis Tilia

• Krásně zvláční pokožku.
    • Obsahuje vitamíny/minerály

Od Nobilis Tilia mám několik olejíčků a jsem spokojená se všemi.

• veľké balenie, zaujímavá aplikácia pipetou
    • Troška vadí vôňa, ale to sú tie moje očakávania:-)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Vysoká kvalita

Meruňkový olej používám na obličej, protože špatně snáším i kvalitní kosmetické krémy. Mám suchou pleť se sklonem k ekzémům hlavně v zimním období. Meruňkový olej dostatečně promastí pleť a nemám po něm vyrážku.
    Zkoušela jsem i jiné značky, ale tento od Nobilis Tilia se mi zdá nejlepší, proto akceptuji i jeho vyšší cenu oproti konkurenci. Na kapátko jsem si musela chvíli zvykat, ze začátku byl olej všude, teď už mi nevadí a přijde mi i lepší než pouze lahvička s uzávěrem.

• , zakoupeno v Nobilis Tilia

• vynikající po koupeli nebo sprchování, rychle se vstřebává a je úžasný
  • , zakoupeno v Econea

Oleje miluji, takže vřele doporučuji. Krásně promastí a velmi dobře se vstřebává. Mám ho vyzkoušený jak na obličej tak na tělo, super:-)

• , zakoupeno v Econea

Hlaďounký, velice příjemný na obličej

Výborný.

Přírodní produkt.

• , zakoupeno v Econea

Zajímavý olej. Dobře se s ním pracuje. Výrazná jaderná vůně.