Nobilis Tilia arganový olej Bio fialové sklo 500 ml

pro zralou pokožku
Druh oleje
arganové

ARGANOVÝ OLEJ BIO 500 ml - Nobilis Tilia

Využití v péči o pokožku.

Olej se lisuje za studena z ořechů malých stromů rostoucích v jižním Maroku a v místní tradici je po staletí používaný na zkrášlení pokožky a udržení mladistvého vzhledu.

Vyhlazuje a zjemňuje pleť, přirozeně pokožku chrání před vnějšími vlivy, hydratuje a dodává jí důležité bioaktivní látky.

Olej obsahuje  vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto je výjimečně schopným pomocníkem v ochraně pleti proti poškození volnými kyslíkovými radikály.

Významný je také obsah nenasycených mastných kyselin, karotenů a fytosterolů.

Arganový olej má silné regenerační a zvláčňující účinky a spolehlivě obnovuje vitalitu suché, vysušené, citlivé, poškozené nebo předčasně zralé pleti.

Je vhodný jako jemný prostředek na ošetření očního okolí, může se používat jako pěstící noční olej nebo jako podklad pod denní krém.

Pro zvýšení bioaktivity dodáváme arganový olej ve fialovém skle.

Arganový olej pro kosmetické účely se vyrábí lisováním za studena z plodů stromu Argania spinosa.

Na rozdíl od oleje pro potravinářské účely, který má hnědou barvu, oříškovou chuť a vyrábí se z pražených plodů, má olej pro kosmetiké účely žlutou barvu, vůni poněkud připomínají "kozí" pach a charakteristickou chuť.

Zachovává si veškeré výživné látky a vitaminy, protože při výrobě není nijak upravován.

Použití : Jemnou masáží vtírejte do pokožky místo pleťového mléka nebo krému.

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ :

Valerie

Jsem s nim absolutne spokojena. Puzivam rano i vecer na oblicej, na vycistenou plet. Temer vzapeti, po par dnech uzivani, jsem videla vysledky, plet byla jemnejsi, rozzarena a celkove sjednocena. Podotykam, ze jsem se az do zhruba 23 let potykala s tezsi formou akne, mam porovitou plet, se sklonem k masteni a T-zonou. Nebala jsem se vyzkouset, i kdyz ma clovek predstavu, ze na mastnejsi typ pleti nebude olej tim pravym. Neni to tak! Olej se krasne vstreba, nezanechava mastny dojem, je fanstasticky. Pouzivam v kombinaci Anti Age cistici emulze, ruzova voda, hyaluronove serum a na to pak tento olej. Chvalim az do nebes, pro me funguje stoprocentne. Nebojte se prejit na bio kosmetiku, je mozne, ze se plet na par tydnu zhorsi, protoze trva nez se vycisti, ale plet vam jen a jen podekuje:). Jakmile prekonate pocatecni fazi, odmenou vam bude skvely pocit z toho, jak krasne vase plet vypada. Preju krasny den vsem!

Eliška

Věděla jsem, že arganový olej patří mezi svaté grály přírody, ale jeho účinky mě i tak opravdu ohromily. Koupila jsem si ho na doporučení, že prý po něm jizvičky po akné světlají. Nejenom, že jsou méně načervenalé, ale pleť je viditelně zklidněná a sjednocenější. Mám silné akné na tvářích a olejíček mi pomohl se zmírněním a hlavně pokožku neucpává. Používám ho místo nočního krému. Skvělý všelék! :)

Dita

Úžasný elixír krásy. Okamžitě se cele vstřebá, tak je možné na něj hned nanést krém či rovnou make-up. Jeho vůně je mi příjemná.

Lenka skvělý olejíček jak na plet tak na přesušené a zničené vlasy po melíru.vřele doporučuji

Jakub

Maximální spokojenost, objednávám pro manželku, nemůže si ho vynachválit. Společně se šípkovým olejem vytváří noční sérum:-)

Složení: Argania spinosa

Poznámka: BIO lisovaný za studena / jednodruhový