Maxivitalis Bio Baobab olej s dávkovačem 100 ml

Určení
unisex

Super, super, ..... :-)

• , zakoupeno v Lékárna.cz

vysoká hydratace pokožky, nezanechává mastný film na povrchu, nevyvolal alergickou reakci u alergika

• , zakoupeno v Fita.cz

• Nic.
    • Rozhodně to není žádný zázrak, jak se píše na českém internetu. Nevěřte klamavé reklamě. Nevypotřebovala jsem jej a vyhodila. Mêla jsem jen mastný obličej a od něj i vlasy a žádné zlepšení jsem na pleti nezaznamenala. Jsou to vyhozené peníze.

Za mě nikdy víc. Teď už si dávám pozor na přehnaně pozitivní recenze na konkrétní produkt od konkrétního výrobce.

Objem
100 ml
Určení
unisex

Baobabový olej má mnohostranné použití díky svému hydratačnímu účinku. Díky přípravku Baobab olej Max bude vaše pokožka zářit!

Popis

Baobabový olej je rostlinný olej, který se získává lisováním za studena ze semen stromu Adansonia digitata, který většina lidí zná pod názvem Baobab. Olej se používá jako kosmetický, protože obsahuje katechin a třísloviny. Baobab olej obsahuje mastné kyseliny, např. obsah kyseliny palmitové je o 23 % vyšší než u jiných olejů a tím má olej dobrou oxidační stabilitu. Baobabový olej má vyvážený poměr - kyseliny palmitové (cca 34-38 %) a kyseliny linolové (cca 29 %). Olej je bohatý na vitamín C. Ačkoliv se jedná o olej, tak pokožku nemastí.

KDY BIO BAOBAB OLEJ MAX POMáHá:

• hydratuje extrémně suchou a dehydrovanou pleť,
  • zvyšuje pružnost pokožky a působí proti vráskám,
  • velmi rychle zklidňuje podrážděnou pokožku,
  • je také vynikající na uklidnění suchého ekzému a lupénky,
  • chrání pokožku před ztrátou podkožní vody,
  • má celkově uklidňující účinek.

Složení 100 % Bio baobabový olej

Jak používat

Dávkovačem stříkněte požadované množství oleje do dlaně ruky a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže. Používejte denně na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky.

Balení 100 ml

Upozornění

Určenou pouze k zevnímu použití. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Bez konzervantů a stabilizátorů.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další tělovou kosmetiku.

Super, super, ..... :-)

• , zakoupeno v Fita.cz

• Nic.

• Vynikající
    • NIC
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• skvšlý prípravok na suchu a stárnucu plet
    • nemám nič protu

kvalita za dobru cenu

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Používám pravidelně na noc,někdy i na den.Maximální spokojennost!

Objednávám podle potřeby,olej už po druhé,vydrží dlouho...u mě naprostá spokojenost:-)

Je velice příjemný

• Pleť je pružná, vypnutější

Produkt mi vyhovuje, po spotřebování si ho objednám znovu.

• , zakoupeno v Český ráj zdraví

na doporučení jsem vyzkoušela a ........... doposud zatím nic lepšího neznám

• , zakoupeno v Maxivitalis

• příjemná konzistence

olej se dobře roztírá, moc nemastí, používám na noc