Garnier Body Ultimate Beauty Oil zkrášlující suchý tělový olej 150 ml

pro suchou pokožku
Určení
dámské

• , zakoupeno v Notino

Za mne top olej ktery uz rok nemuzu sehnat voni nadherne po Kasmiru kteri miluji. Pokožka jemná nelepi hebka. Pokud bude zase objednam .

• , zakoupeno v MALL.CZ

OK dle očekávání

Objem
150 ml
Typ pokožky
pro suchou pokožku
Určení
dámské

Zkrášlující tělový olej je 10x koncentrovanější než běžné tělové mléko, a díky tomu intenzivně pečuje o pokožku celého těla. Ideální pro všechny ženy, které neuspokojí jenom hydratovaná pokožka, ale navíc touží po dokonale krásné pokožce.

• , zakoupeno v Notino

• , zakoupeno v MALL.CZ

OK dle očekávání

• příjemná aplikace, vše jak je psáno na výrobku odpovídá
    • Při použití celkem příjemně voní. Ne tak druhý den oblečení, které jste měli poté na sobě. Dlouho jsem hledala co mi doma tak divně chemicky "smrdí", který krém na tělo to způsobuje. Bohužel jsem přišla na to, že je to právě tento olej. Večer se namažete a ráno cítíte takový zvláštní chemický pach.

První nadšení opadlo a olej jsem vyhodila.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• nejlepší péče o suchou pokožku co jsem zatím vyzkoušela, skvěle se vstřebává, nemastí oblečení a pokožku mám krásně hladkou

Opravdu skvělý výrobek, ze začátku jsem byla skeptická ale nyní jsem opravdu nadšená, lepší prostředek pro péči o suchou pokožku v zimě si nedovedu představit, navíc se opravdu výborně vstřebá a nemastí co nemá. A kůže je opravdu pěstěná a sametově hebká. Naprosté nadšení. Vřele doporučuji všem. Jediná nevýhoda je malé balení, během čtyř dnů jsem spotřebovala již téměř polovinu. Cena se zdá přiměřená vzhledem ke kvalitě. Hodí se pro každodenní použití a byla jsem překvapena pozitivně.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• příjemná textura i vůně, snadno se nanáší a vstřebábá, plet je po něm sametová..doporučuji před tím peeling těla
    • tak je to pořád olej..pozor na oblečení!

v pořádku