Etani Opunciový olej 30 ml

BALENÍ 30 ml UPOZORNĚNÍ Zabraňte kontaktu s očima. Pouze pro kosmetické použití. Skladujte v chladu a temnu, při teplotě 12-25 °C, mimo dosah dětí. Spotřebujte do tří měsíců...
1 199 Kč

Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč87 % • 280 298 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta119 Kč100 % • 8 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 29 141 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč99 % • 51 641 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 468 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 996 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč91 % • 849 recenzíDalší informace

Antibakteriální
S přírodními oleji

výborný

• , zakoupeno v Etani.cz

Opunciový olej používám již delší dobu, i když předtím jsem ho objednávala v jiném e-shopu - přímý dovoz z Maroka. Olej lze používat i na vlasy a nehty, já používám na obličej a krk. Mám smíšenou, již velmi zralou pleť, olej vyživuje, hydratuje a zanechává pleť hebkou a jemnou. Částečně vyhlazuje a omezuje vrásky. Je suchý a dobře se vstřebává, nesnáším mastné krémy. Nelíbí se mi vůně, podle někoho je oříšková, podle někoho nevoní vůbec, mně připadá nepříjemná, ale to překousnu.
    Balení s kapátkem je hezké i praktické.
    Jako podklad pod olej používám kolagenové sérum s kyselinou hyaluronovou.
    S kosmetikou ETANI jsem velmi spokojená, podle mě kvalitní a účinné přípravky pro péči o zralou pleť.

zatím jsem ho nepoužila

Antibakteriální
S přírodními oleji

BALENÍ 30 ml

UPOZORNĚNÍ

Zabraňte kontaktu s očima. Pouze pro kosmetické použití.

Skladujte v chladu a temnu, při teplotě 12-25 °C, mimo dosah

• dětí. Spotřebujte do tří měsíců od otevření. Balení: 30 ml,
  • skleněná lahvička Původ suroviny: Maroko

JAK POUŽÍVAT

OBLIČEJ: Do dlaně naneste malé množství oleje (1-2 kapky), promasírujte mezi prsty, tím olej prohřejete, poté naneste na obličej, dekolt a krk. Olej nanášejte pouze na čistou a odlíčenou pleť. Věnujte pozornost problematickým partiím (vrásky, suchá pokožka aj.), v okolí očí jemně vklepávejte do pokožky. Používejte dle potřeby ráno a/nebo večer.

PÉČE O TĚLO: Olej aplikujte na lehce navlhčenou pokožku těla, nejlépe večer po koupeli nebo po sprše. Několik kapek oleje naneste do dlaně, prohřejte mezi prsty a vmasírujte do pokožky celého těla. Zvláštní pozornost věnujte problematickým oblastem (suchá pokožka, strie, pomerančová kůže aj.). Opunciový olej můžete nakapat také do koupele nebo přidat pár kapek do svého tělového mléka před jeho nanesením na pokožku. Vhodný je také pro péči o těhotenské bříško.

VLASY: Několik kapek oleje naneste do dlaně a prohřejte rozetřením mezi prsty. Jemně poté naneste přímo na konečky vlasů. Takto můžete nanášet na vlhké i suché vlasy.

VLASOVÝ ZÁBAL: Přiměřené množství Opunciového oleje aplikujte od konečků vlasů, po celých délkách až k pokožce hlavy. Vlasy poté lehce rozčesejte a zabalte do ručníku. Vyčkejte 20-30 minut a poté hlavu důkladně umyjte šamponem a kondicionérem tak, jak máte ve zvyku. Pokud si přejete silnější regeneraci, nechte zábal působit celou noc během spánku. Ráno vlasy opláchněte vodou a důkladně umyjte šamponem a kondicionérem. Při pravidelném používání opunciového oleje si zajistíte silné a zdravé vlasy. Eliminujete jejich lámavost a suchost. Vlasový zábal můžete opakovat 1-2 x do týdne.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

výborný

• , zakoupeno v Etani.cz

Balení s kapátkem je hezké i praktické.
    Jako podklad pod olej používám kolagenové sérum s kyselinou hyaluronovou.

zatím jsem ho nepoužila

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

příjemný

• udržuje hydrataci