ESI mandlový olej lisovaný za studena 500 ml

Za studena lisovaný olej ze sladkých mandlí, charakteristický svou příjemně nasládlou chutí a jemnou vůní po mandlích. - Vnitřní použití: Vynikající pro přípravu salátů,...
Garantovaný nákup z ZDRAVI-GLOBAL.CZ

S vitamíny
Druh oleje
mandlové

• , zakoupeno v ZDRAVI-GLOBAL.CZ

The oil is of high quality, 100% organic. I use it for my belly, to avoid stretch marks due of pregnancy. My skin absorbs it nicely. The size and price of the bottle is very convinient. I use it twice a day.

• , zakoupeno v ZDRAVI-GLOBAL.CZ

Výborně hojí podrážděnou pokožku.Ať už se jedná o alergii na slunce , nebo ekzém. Vřele doporučuji .

Objem
500 ml
S vitamíny
Druh oleje
mandlové

• Vnitřní použití: Vynikající pro přípravu salátů, dresinků, omáček a majonéz.
  • Vnější použití: Používá se k masážím a ke každodennímu promazávání suché pokožky. Velmi vhodný také pro dětskou pokožku.

Mandlový olej nachází své uplatnění především ve studené kuchyni při přípravě salátů, pomazánek a dresinků, kterým dodává jemnost. Velmi oblíbený je i pro přípravu dezertů a v asijské kuchyni.

Mandlový olej má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin (např. kyselina olejová 74 %, kyselina linolová 25 %) a dalších tělu prospěšných látek, díky kterým nachází své uplatnění i ve fytoterapii.

V kosmetice patří mandlový olej mezi nejpoužívanější oleje. Hydratuje pokožku, změkčuje ji a zvláčňuje. Velmi rychle se vstřebává bez zanechání pocitu mastnoty. Vhodný je zejména pro suchou, popraskanou pokožku. Hodí se i pro dětskou pokožku.

• Doporučené dávkování a způsob přípravy: Panenský mandlový olej je ideální pro použití ve studené kuchyni. Pro doplnění nenasycených mastných kyselin užíváme 1 polévkovou lžíci 2× denně.
  • Složení: 100 % mandlový olej ze sladkých mandlí (Prunus Dulcis Mill. D.A. Webb)
  • Země původu: Itálie
  • Upozornění: Uchovávejte v temnu a suchu, chraňte před slunečním svitem. Skladujte mimo dosah dětí.
  • Balení: 500 ml

Tabulka nutričních hodnot:

Nutriční hodnoty ve 100 g

Energetická hodnota 3 767 kJ/900 kcal

Bílkoviny 0 g

Sacharidy 0 g – z toho cukry 0 g

Tuky 99,9 g – z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g

Sůl 0 g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 10 621 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v ZDRAVI-GLOBAL.CZ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 10 621 recenzíDalší informace

• skvěle hojivý na kůži
    • dobrý jako dochucovadlo
    • plastový obal a nešikovné víčko
  • , zakoupeno v GOORGANIC.cz

• výborný do koupele i pro citlivou pokožku (novorozence)
    • přírodní
    • bez vůně

• , zakoupeno v GOORGANIC.cz

• super nearomatizovaný olej vhodný na masáže. výhodná cena.

Vše v pořádku, spokojenost, doporučuji.

• Olej je lisovany za studena
    • Velke baleni za velmi dobrou cenu
    • Nevoni tak hezky jako napr. mandlovy olej od Saloos

Olej jsem si oblibila na mazani celeho tela a pouzivam ho i na odlicovani.
    Jsem s nim spokojena.