Dr. Feelgood Bio opunciový olej 30 ml

BIO RAW Opunciový olej Dr. Feelgood, za studena lisovaný   Opunciový olej hydratuje pleť, regeneruje ji a zvláčňuje, snadno se vstřebává a zanechává pokožku sametově jemnou...
Doporučená nabídka Notino

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 494 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Objem
opunciové
Určení
dámské

• , zakoupeno v Notino

Používám na pleť dle návodu. Olej je skvělý, luksusní. .Pleťové krémy mi nevyhovují, mám na ně alergii.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

Používám produkt tři dny, zatím je příliš brzy na relevantní zkušenost.

Objem
opunciové
Určení
dámské

BIO RAW Opunciový olej Dr. Feelgood, za studena lisovaný

Opunciový olej hydratuje pleť, regeneruje ji a zvláčňuje, snadno se vstřebává a zanechává pokožku sametově jemnou. Má vysoký obsah tokoferolu, což z něj činí silný antioxidant. Obsahuje více než 80 % nenasycených mastných kyselin, z toho až 62 % tvoří kyselina linolová, která patří do skupiny omega-6 mastných kyselin. Olej je bohatý na minerály a aminokyseliny.

Opunciový olej pleť vypíná a vyhlazuje vrásky kolem očí a úst, Působí na kruhy a váčky pod očima. Vyzkoušejte opunciový olej proti šupinatosti pokožky, nádherně vyhlazuje pleť. Zklidňuje zarudnutí a působí preventivně proti iritaci pleti (zlepšuje reaktivitu pokožky). Regeneruje nehtová lůžka, zabraňuje lámavosti nehtů.

Objem: 30 ml

Zemědělská produkce: Mexiko

Složení: INCI: Opuntia Ficus Indica Seed Oil

Podle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách, nesmíme u rostlinných olejů jako potravin podávat informace týkající se diagnózy ani uvádět tvrzení o léčivých účincích výrobku na lidský organismus. Naše informace jsou převzaty z dostupných ověřených zdrojů na internetu, od výrobců rostlinných olejů, z referencí od našich zákazníků a nenahrazují léčbu určenou lékařem. Děkujeme za porozumění.

• , zakoupeno v Notino

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

Používám produkt tři dny, zatím je příliš brzy na relevantní zkušenost.

• - bio kvalita
    • - lehce vstřebatelný
    • - užívám měsíc, výsledky jsou vidět
    • - obsahuje sedlinu, takže předpokládám, že je nefiltrovaný a tím pádem obsahuje všechny prospěšné látky
    • - kapátko mi zcela vyhovuje
    • - cena

- uvedeno: opuntia ficus indica seed oil, rostlinný olej jednodruhový lisovaný za studena

- chtěla jsem vidět, co oleje skutečně umí, přestala jsem na měsíc používat svoji kosmetiku a používala (střídala) jsem dle nálady opunciový a arganový olej na vlhkou pleť

- u mě to tedy skvěle funguje, vrásky okolo očí jsou minimální, hluboké vrásky na čele zredukovány

- objednávala jsem u firmy letsbegreen.cz, kde mají i 50ml lahvičku