Caudalie Divine Collection multifunkční suchý olej For Body Face And Hair 50 ml

pro všechny typy pokožky
Určení
dámské

• , zakoupeno v Notino

• Výborná roztiratelnost, krásně se vpije pokožky. Byl sice zařazen mezi přírodními produkty, ale dle složení však tomu už tak není. Přesto je vůně podmaniva, těžší a má výdrž i přesto, že je to jen olej s parfemaci. Vůně patří mezi slabší, teplé, takže bych volila spíš na zimu. Ale já jsem hodně citlivá na vůně, takže někomu nebude muset připadat tak těžká. Tohle musí každý zkusit sám... recenze na vůně dle mě nejdou napsat, už proto, že každý jsme jinak citlivý a občas nejsou správná slova.

Spokojenost.

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Určení
dámské

Multifunkční suchý olej Divine je určen pro všechny typy vlasů a pro všechny typy pokožky. Tento suchý olej intenzivně hydratuje a regeneruje vaši pleť a pokožku celého těla včetně vlasů. Olej se rychle vstřebává, nezanechává pocit mastnoty a dodává pokožce sametovou hebkost. Jeho patentované složení s hroznovými polyfenoly zaručuje zpevnění a zjemnění kůže, je bez parabenů a ftalátů a nebyl testován na zvířatech.

Spokojenost.

• Perfektní olej hlavně na krk a dekolt. Kůže na těchto citlivých místech je jemná a hladká...

DOPORUČUJI.....NEBUDETE ZKLAMÁNA

• vynikající