BioAroma mandlový olej 100 ml

Objem
100 ml

• , zakoupeno v Folly

Příjemná vůně,pleť je jemnější a hladší. Super na suchou pleť.

• , zakoupeno v Krásovna

Výborný i na hodně citlivou pleť.

• , zakoupeno v Krásovna

• výborný pro odlíčení i pěstění pleti celého těla. Skvělý aplikátor s pumpičkou, umí dávkovat i po malých kapkách

Vřele doporučuji všem s problematickou pletí, u mě se neobjevila žádná nežádoucí reakce, jako to bylo u jiných olejů

Objem
100 ml

Pleťový a tělový olej mandlový.

Mandlový olej obsahuje vitamíny A, E, F, draslík, vápník, hořčík, pokožce dodává sametovou hebkost, léčí suchou a popraskanou kůži, zklidňuje podráždění a pokožku chrání. Je velmi vhodný pro miminka a děti a pro citlivou pokožku. Vhodný pro namíchání vlastní směsi s použitím BioAroma esenciálních olejů.

Vyzkoušeli jsme pro Vás:

Protože nás zajímalo, jak tento olej obstojí ve zkoušce nejtěžší, tak jsme olej vyzkoušeli na našich nejmenších. Dítě má vždy nejcitlivější pokožku, takže jsme byli zvědaví na účinky.

Jednak jsme použili olej na tělo, ale protože miminko mělo ve vláskách, jak už se tak stává, i novorozenecký maz a druhé mělo zase šupinky ve vláskách, tak jsme nanášeli olej po dobu jednoho týdne i do vlásků. Pomocí měkkého kojeneckého kartáčku na vlasy a mandlového olejíčku se nám podařilo výrazně tyto problémy zmenšit. Věříme, že pokud bychom pokračovali v používání oleje dále, problém by byl zcela odstraněn.

A protože jsme natírali děti i na těle, tak jejich pokožka byla velmi dobře ošetřena i na zadečku, takže se již nemusel používat žádný další krém. Jejiž pokožka byla hebká a dobře ochráněná.

Pokud máte velmi citlivou pokožku, nebo přesušenou a místy i popraskanou tento olej je určen právě pro Vás.

Pokud Vaše pleť je spíše suchá doporučujeme Vám olej avokádový.

Jestli je Vaše pleť spíše mastná vyzkoušejte olej hroznový.

Na smíšenou pleť je dobrý olej jojobový.

Objem 100 ml.

BioAroma je rodinná firma vyrábějící přírodní kosmetiku z Kréty. 100% přírodní ingredience.

Síla bylin vypěstovaných pod krétským sluncem.

Bez konzervantů, parabenů a minerálních olejů.

Netestováno na zvířatech. Ruční výroba.

• , zakoupeno v Folly

Příjemná vůně,pleť je jemnější a hladší. Super na suchou pleť.

• , zakoupeno v Krásovna

Výborný i na hodně citlivou pleť.

• , zakoupeno v Krásovna

• krásna vôňa, dobrá hydratácia

odporúčam

• úžasný

• Perfektně odličuje
    • Nevysušuje-mám suchou pleť
    • Praktické balení s pumpičkou
    • Žádné

Mandlový olej používám na odlíčení a OCLa jsem maximálně spokojená. Odlíčí i vodělný makeup,nevysušuje a pleť je krásně hebká a vláčná. Oceňuji praktické balení s pumpičkou.