Balm Balm tělový olej zklidňující 100 ml

Objem
100 ml

• , zakoupeno v Ladybio

• nepříjemně páchne

Podle složení jsem se těšila na příjemnou olejovou směs s krásnou vůni (všechny uvedené jednotlivé složky mi velmi voní), ovšem celkový dojem vůně je spíš nepříjemný. Prostě mi to doslova smrdí, jinak se to říct nedá. Což je škoda, protože na kůži je sice po nanesení příjemný pocit, ale to bohužel čichový dojem nenapraví. A musím dodat, že jsem dávala přivonět dalších čtyřem lidem a všichni jsme se shodli na tom, že tato směs bohužel páchne. Asi pro většinu lidí nebude přijatelná.

Objem
100 ml

• Směs éterických olejů je rozpuštěna v pupalkovém, broskvovém, šípkovém a jojobovém oleji
  • Velké balení je vhodné do salonů a k masážím
  • Udržuje pokožku sametově hebkou
  • Vhodný pro všechny typy pleti
  • Skladujte do teploty 30°C

Složení uklidňujícího oleje Balm Balm

Všechny složky byly vypěstovány organicky.

Prunus Persica (olej z broskvových jader),Oenothera biennis (pupalkový olej),Simmondsia chinensis (jojobový olej), Rosa canina (šípkový olej),Cedrus atlantica (cedrový olej), Boswellia neglecta (kadidlo),Pogostemon cablin (olej pačuli),Santalum austrocaledonicum (olej ze santálového dřeva)

Obsah 500 ml

Balm Balm - britská elegance, tradice a nadčasovost

Britská značka Balm Balm vybírá ty nejlepší ingredience, aby vytvořila bohatou řadu balzámů pečujících o tělo i obličej. Balzámy Balm Balm si oblíbili mnozí reflexologové a maséři. Svou kvalitou si vysloužily ocenění Best Organic Beauty & Body Care Award.

• , zakoupeno v Ladybio

• nepříjemně páchne