Avon Skin-So-Soft olej ve spreji s jojobou 150 ml

Okamžitě hydratuje pokožku, vyhlazuje ji a dodává dlouhotrvající hedvábnou hebkost...
Doporučená nabídka Allegro.cz

Skladem • Více variant99 Kč94 % • 23 294 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 493 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta91 Kč158 neověřených recenzíDalší informace

jojobové
Určení
dámské

• , zakoupeno v Notino

• Koupila jsem si tento olej místo fialového oleje. Bohužel tenhle se vůbec nevsákl, jsem pořád mastná , i když to výrobek slibuje

Koupila jsem si tento olej místo fialového oleje, který už dlouho Avon nemá. Bohužel tenhle se vůbec nevsákl, jsem pořád mastná i když to výrobek slibuje.

Objem
jojobové
Určení
dámské

1zákazník doporučuje produkt

• Po natretí oleja voniam ako bábätko.
    • Dávkovanie v spreji je omnoho rýchlejšie.
    • Nikde sa neviem dopátrať aké chemické zloženie majú Avon výrobky!!!
    • Mám kožné problémy a nechcem to prehnať!
    • Málo by to byť zverejnené,tak ako všetky ostatné výrobky v obchodoch na zadnej strane výrobku!!!
    • Ak vie niekto viac, o tomto nedostatku,sem s tým, budem vďačná!
  • , zakoupeno v Notino