Dr. Michaels tělový olej 200 ml

200 ml
Určení
unisex

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Díky produktům Dr. Michalse se nemusím zahalovat a stydět za lupenku.

spokojenost

• Děkuji Dr. Michaelsovi za tento produkt

Objem
200 ml
Určení
unisex

Přípravky Dr. Michaels mají vysokou účinnost u chronické lupénky, kterou trpí 95 % psoriatiků. Pro akutně exacerbované, tedy čerstvě vzniklé projevy se přípravky Dr. Michaels nehodí. Je tedy vhodné počkat, až se akutní stav zklidní, a poté přípravky aplikovat.

Pro dosažení co nejlepších výsledků je velmi vhodné vyhýbat se alkoholu, kouření, stresu a chránit se před nachlazením. I to během terapie urychlí hojení pokožky. Tyto faktory by naopak mohly působit proti léčebným účinkům přípravků (což nemusí být pravidlem, ale lékaři doporučují se těmto faktorům vyhýbat).

Přítomnost přírodních a esenciálních olejů tělového mléka zabezpečí, aby ošetřená nebo zdravá pokožka nevyschla. Hned po použití masti (Ointment), naneseme tenkou vrstvu na ošetřenou pokožku. Vytvořením ochranné vrstvy se stupňuje účinek masti, chrání pokožku před škodlivými účinky okolitého prostředí. Obsahuje vitamíny A a E.

V případě psoriázy pokožky hlavy: večer natřeme pokožku hlavy tělovým mlékem, v noci necháme vsáknout. Ráno po opláchnutí pořádně umyjeme hlavu s čistícím gelem. Večer, bez mytí hlavy s čistícím gelem, znovu natřeme pokožku hlavy tělovým mlékem na noc. Aplikaci provádíme až do zmizení strupovitých ran a do zastavení nadměrného vzniku epitelových buněk.

Na jiných částech těla používáme dvakrát denně, hned po použití masti.

Velice účinně slouží i jako všeobecná kosmetika. Po koupání nebo sprchování můžeme směle používat jako přírodní moisturizer, nebo přidáním s víčkem do koupací vody zabezpečíme náhradu vody a tuků pokožky, a účinně jí chrání.

V začátcích užívání přípravků mohou být doprovodnými jevy svědění či pálení kůže. Trvají ale většinou jen několik dní. Všem pacientům radíme, aby se nenechali odradit a oněch několik dní vydrželi. Vyplácí se to a kůže se hojí, jak dokazují výsledky testů i Vaše vzkazy v diskusi.

Výrobky neobsahují žádné škodlivé látky, kortikosteroidy nebo cortizon. Obsahují výhradně rostlinné suroviny, oleje. A na rozdíl od většiny jiných mastí příjemně voní.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Díky produktům Dr. Michalse se nemusím zahalovat a stydět za lupenku.

spokojenost

• Děkuji Dr. Michaelsovi za tento produkt
  • , zakoupeno v sLéky.cz

• Skvělé, půl roku jsem měla klid, teď malý flíček na lokti a ve vlasech. Opakuji kůru a jen doporučuji.

Půl roku jsem nevěděla, že mám lupenku, jen doporučuji. Děkuji Dr. Michaelsovi.

• Zatím dobré.
    • Nic.

Doporučuji.

• , zakoupeno v sLéky.cz

• -po několika dnech zatím nemohu hodnotit

• jako u masti
    • jako u masi

jako u masti

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• neznám zatím jiný lepší lék

Prozatím zabírá jen trochu ale doufám že se větší účinek ještě dostaví.

• vhodné pro lupenkáře
    • zabírá(podle zkušeností ostatních i mé) JEN lupenkářům
    • účinky zaručeny při přísném dodržování mazání POUZE 2x denně
    • nemůžete po namazání na slunce
    • vysoká cena

Jsem od narození ekzematička(atopická dermatitida). Dostala jsem tento produkt i s mastí na vyzkoušení. Musím říct, že jsem měla velké očekávání,protože mému kamarádovi lupenkáři to moc pomohlo.
    Poté, co mi nijak výrazně mast nezabrala(na to, jak je to vyhlašovaná úžasná mast), mi doktorka řekla, že už za ní bylo mnoho ekzematiků a že ještě ani jednomu to nepomohlo. Nehledě na to, že jsem byla jeden den venku-nebylo žádné agresivní slunce-a do druhého dne jsem měla napuchlý obličej. Není možno,při normálním fungování, nevycházet z domu.

Považuji jejich reklamu na tyto produkty za klamavou, protože na of.stránkách je pod lupenkou zahrnut i atop.ekzém. Ale když si pořádně přečtete článek o atop.ekzému,zjistíte, že je tam jen obecné shrnutí toho, co si můžete najít normálně na internetu. Obyčejný a zoufalý uživatel z toho však lehce usoudí, že je to vhodné i na atop.dermatitidu.

Pokud nějaký lupenkář cítí zhoršení, nemusí to být mastí jako takovou,spíše špatným užíváním(jak už jsem zmínila-přísné "dávkování"2x denně,ne víc ne míň+nesmíte na slunce).

• Cena/množství
    • zhoršení lupénky
    • naše doktorka (bývalá primářka) označila cellou sadu Dr. Michaels pouze za veliký podvod.

přítel má lupénku a tak už zkoušel všechno možné.. Chtěla bych všechny VAROVAT před jedním určitým přípravkem, který nedávno rozjel velikou reklamní kampaň, Dr. Michaels. Předražené přípravky (malá sada za cca 2500 Kč) která vydržela asi 3 týdny, možná ani to ne, a lupénka se po tom rapidně zhoršila! S následným zhoršením stavu si přítel došel na kožní, kde mu doktorka (bývalá primářka!) řekla, že není sám, kdo s tímto přípravkem má velice negativní zkušenosti a označila to jen za veliký podvod. Sama jsem jim napsala na oficiální stránky negativní komentář a ten následně smazali, tak jsem napsala druhý. Po tomto příspěvku se mi sice opět ozvali, ale s nařčením, že nikdy neměli agresivnějšího pacienta, ale že jim dále velice záleží na naší spokojenosti a bla bla bla... Chlubí se nějakými 80% (nevím přesně) úspěšnosti u pacientů, ale pokud všechny negativní příspěvky mažou tak jako ten můj předešlý.... Každopádně jsou "chránění" 20% , u kterých mohou říct "Bohužel, u vás léčba nezabírá..."

Chtěla bych tedy varovat všechny před tímto přípravkem, my za něj jenom zbytečně vyhodili peníze :-( A obávám se, že navrácení je v nedohlednu.... A co je vůbec nejhorší? Že lupénka na těle mého přítele je mnohem, MNOHEM horší, než byla předtím...